KĀDAS IR HIGIĒNAS PRASĪBAS DARBA VIETĀ? IESKATIES WEBAPMACIBA.LV UN IEGŪSTI ZINĀŠANAS PĀRIS STUNDU LAIKĀ.

higiēnas prasībasJa Tev nepieciešams iziet apmācības “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, taču nezini kā, lai to izdara, tad netērē savu laiku un piesakies apmācībām internetā! Lai nokārtotu higiēnas pamācības, nav nepieciešams tērēt daudz laika. Apmācības pieejamas kā krievu, tā arī latviešu valodā. Ja esi izlēmis šādā veidā iegūt apliecību, tad jāzina, ka Web apmācības sastāv no 3 daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu.

Higiēnas prasības ir nozīmīgas ikvienā uzņēmumā. Higiēnas prasības nodrošina tīru un sakoptu darba vidi, lai ikviens darbinieks justos patīkami un atbilstoši higiēnas normām. Higiēnas prasības attiecas ne tikai uz pārtikas uzņēmumiem, bet arī cita veida, piemēram, pirmsskolas izglītības iestādes.

Ja Tu esi uzņēmuma pārstāvis un Tev rodas šaubas par to, vai webapmaciba.lv nodrošina darbiniekiem atbilstošas apmācības, tad pārstāj šaubīties Webapmaciba.lv garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības tiešsaistē, apmācību maksas pilnīgu atgriešanu trīsdesmit dienu laikā, situācijā, ja apmācības neatbilst pasūtītāja iecerēm.

Webapmaciba.lv ir vienkāršs veids, kā parocīgi un izdevīgi saņemt nepieciešamās zināšanas par higiēnu. Situācijā, ja Tev radušies jautājumi par apmācībām vai to norisi, izmanto iespēju un sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau veiksmīgi ieguvuši vajadzīgās zināšanas, lai darbotos pārtikas aprites uzņēmumos! Sazinies ar webapmaciba.lv un pievienojies tiem, kas jau veiksmīgi

Ja izvēloties webapmaciba.lv pieejamos kursus Tev, kā kompānijas pārstāvim rodas šaubas, ka uz web lapām balstītā higiēnas apmācība Tava uzņēmuma darbiniekiem nesniedz pietiekošas zināšanas, izkliedē savas šaubas Webapmaciba.lv piedāvā naudas atgriešanas variantu.   Viss, kas Tev jādara, jāpasūta apmācība un jāsamaksā par to sev ērtākajā veidā. Jāiziet apācības, bet, ja konstatēsiet, ka higiēnas apmācības nebija atbilstošas, ne vēlāk kā 10 dienu laikā jānosūta vēstule uz info@webapmaciba.lv. Vēstulē jānorāda sekojoša informācija: firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā Vārdu un Uzvārdu, apmācību vides lietotāja vārdu, kas tiek dēvēts arī par “user”, un visbeidzot, skaidrojumu, kāpēc Tava uzņēmuma darbiniekiem nav piemērota uz web lapām balstītā pārtikas higiēnas apmācība, kā arī higiēnas prasības un to apguve.

You may also like...